Projekt zakończony
Osoby zainteresowane szkoleniami zapraszamy na stronę Szkolenia GIS / GEOINFORMACJA / INSPIRE
Patronat medialny
Drukuj
http://www.geoforum.pl

Miesięcznik GEODETA skierowany jest do osób zajmujących się geodezją, kartografią, fotogrametrią, teledetekcją, technologiami GPS oraz GIS. Prezentowane są w nim najnowsze rozwiązania technologiczne, oprogramowanie oraz sprzęt z ww. dziedzin. W GEODECIE ukazują się relacje z najważniejszych wydarzeń i imprez branżowych; publikowane są wywiady, polemiki i ważne dla środowiska dyskusje. Zamieszczane są także artykuły omawiające bieżące zagadnienia prawne. Tematyka miesięcznika związana jest zarówno ze sprawami rynku usług, jak i administracji oraz nauki. W związku z tym czasopismo trafia do czytelników w firmach, urzędach i wyższych uczelniach. GEODETA w przeważającej części sprzedawany jest w prenumeracie. Znacznie szersze grono użytkowników korzysta ze strony internetowej miesięcznika www.geoforum.pl przeznaczonej dla osób z zacięciem technicznym, ale niekoniecznie bezpośrednio związanych zawodowo z wyżej wymienionymi dziedzinami.

http://www.samorzad.pap.pl Serwis Samorządowy PAP jest inicjatywą osób zajmujących się tematyką rozwoju regionalnego i lokalnego.
Serwis samorzad.pap.pl powstał w lutym 2004 roku, obecnie notuje się około 16 tysięcy odwiedzin dziennie. Głównymi odbiorcami serwisu są pracownicy jednostek samorządu terytorialnego - w dużej mierze prezydenci i burmistrzowie miast, wójtowie oraz radni.
Celem portalu jest zapewnienie odbiorcom dostępu do rzetelnej, kompleksowej i bezpłatnej informacji użytecznej w pracy urzędników administracji samorządowej, procesie wdrażania polityki rozwoju regionalnego i lokalnego oraz bieżącego zarządzania jednostkami samorządowymi.
Serwis Samorządowy PAP to jedyny tak powszechnie czytany portal umożliwiający bezpłatny dostęp do sprawdzonych, rzetelnych, stale aktualizowanych informacji przydatnych w pracy urzędników samorządowych.
 
Projekt realizuje

Wyszukiwarka

Powiększ czcionkęZmniejsz czcionkę

Sonda

Zainspiruj się! Infrastruktura Informacji Przestrzennej w samorządach gminnych – czy takie publikacje są potrzebne?
 

Kalendarz

<<  Grudzień 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031