Projekt zakończony
Osoby zainteresowane szkoleniami zapraszamy na stronę Szkolenia GIS / GEOINFORMACJA / INSPIRE
Konferencje regionalne
Drukuj
Konferencje inaugurujące projekt "Geoinformacja w praktyce ? Akademia INSPIRE" adresowane są do wójtów, burmistrzów oraz prezydentów jednostek samorządowych.
Konferencje odbędą się we wrześniu w trzech miastach Polski:
W trakcie spotkań zaprezentowane zostaną założenia dyrektywy INSPIRE w odniesieniu do zadań gmin oraz przykłady wykorzystania geoinformacji w pracach jednostek samorządowych. Reprezentant partnera projektu ? gmina Tonsberg z południowej Norwegii ? przedstawi swoje doświadczenia w zakresie wykorzystania systemu geoinformacyjnego w zarządzaniu przestrzenią i wspomaganiu podejmowania decyzji. Podczas konferencji omówione zostaną również szczegółowe informacje o programie szkoleniowym, zasady uczestnictwa gminy w projekcie, procedura rejestracji, zasady rywalizacji w ramach konkursu dla gmin oraz zakres merytoryczny kursów.
Udział w konferencji i szkoleniach jest bezpłatny, ale o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

W celu zarejestrowania się na jedną z dostępnych konferencji prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem akademiainspire.pl/konferencja

W przypadku dodatkowych pytań osobą do kontaktu, odpowiedzialną za organizację konferencji, jest Pani Małgorzata Lachowska tel.:(+48 22) 840 6664, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 
Projekt realizuje

Wyszukiwarka

Powiększ czcionkęZmniejsz czcionkę

Sonda

Zainspiruj się! Infrastruktura Informacji Przestrzennej w samorządach gminnych – czy takie publikacje są potrzebne?
 

Kalendarz

<<  Grudzień 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031