Projekt zakończony
Osoby zainteresowane szkoleniami zapraszamy na stronę Szkolenia GIS / GEOINFORMACJA / INSPIRE
Wskazówki organizacyjne dla uczestników szkoleń S1 - Rzeszów
Drukuj
09-12-2009
Szanowni Państwo,

Przypominamy, iż już w nadchodzącym tygodniu odbędą się podstawowe szkolenia stacjonarne S1 dla grupy G8 (14?15 grudnia) oraz G9 (16?17 grudnia) w Rzeszowie. Poniżej zamieszczamy kilka wskazówek organizacyjno-technicznych.
Uwaga! Lokalizacja ośrodka, w którym będzie odbywało się szkolenie została przedstawiona na mapie.

1) Szkolenia odbywają się w Centrum Turystyki i Rekreacji w Kielnarowej, który jest uczelnianym ośrodkiem Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (www.kielnarowa.wsiz.pl). Ośrodek zlokalizowany jest na południe od Rzeszowa. Adres ośrodka: Kielnarowa 386a, 36-020 Tyczyn

Dojazd do ośrodka:
- samochodem: opis dojazdu zamieszczony został na stronie internetowej Centrum www.kielnarowa.wsiz.pl/article_lokalizacja

- z Rzeszowa autobusem dowożącym studentów na zajęcia, które odbywają się z CTiR w Kielnarowej:
Autobusy odjeżdżają codziennie z parkingu przed hipermarketem ?Tesco?, przy Al. Powstańców Warszawy 13. Oznakowane są napisami WSIiZ lub oklejone fotografiami i reklamami uczelnianego Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ (Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej). Przejazd autobusem bezpłatny ? w przypadku pytań prosimy o wyjaśnienie, iż jadą Państwo na szkolenie organizowane w CTiR w Kielnarowej.
Rozkład jazdy autobusów znajduje się tutaj.

Dojazd na parking przy Tesco z dworca PKP/PKS:
- autobusem linii 0B z przyst. 2B Dworzec PKP ? należy wysiąść na przystanku Powstańców Warszawy-Tesco. Czas przejazdu ok. 10 minut.
- autobusem linii 0A z przyst. 3B Dworzec PKP ? należy wysiąść na przystanku Rejtana-Leclerc. Czas przejazdu ok. 15 minut.
Bilet na przejazd jednorazowy komunikacją miejską (normalny) kosztuje 2,10 zł.
Opłata za bagaż 1,50 zł.
Sposób dojazdu do parkingu przy Tesco został przedstawiony na mapie.
2) Szkolenia mają charakter warsztatowy, tak więc zachęcamy do zabrania wygodnego obuwia i ubioru. W drugim dniu zajęć będziemy pracować w terenie, więc wygodne obuwie będzie szczególnie przydatne. Ponadto prosimy o zabranie ze sobą 1 parasola na zespół gminy, czapek, szalików i rękawiczek (wedle uznania i preferencji termicznych).

 
Projekt realizuje

Wyszukiwarka

Powiększ czcionkęZmniejsz czcionkę

Sonda

Zainspiruj się! Infrastruktura Informacji Przestrzennej w samorządach gminnych – czy takie publikacje są potrzebne?
 

Kalendarz

<<  Październik 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031