Projekt zakończony
Osoby zainteresowane szkoleniami zapraszamy na stronę Szkolenia GIS / GEOINFORMACJA / INSPIRE
Specjalna wiadomość dla Regionalnych Dyrekcji Ochrony Środowiska
Drukuj
15-10-2009
logo-gdos
Z przyjemnością informujemy, że na mocy współpracy z Generalną Dyrekcją Ochrony Środowiska przedstawiciele Regionalnych Dyrekcji Ochrony Środowiska (RDOŚ) będą mogli wziąć udział we wszystkich trzech etapach programu szkoleniowego.
W wyniku uzgodnień z Dyrektorem Departamentu Kontroli Szkód w Środowisku, Ekozarządzania, Promocji i Informacji o Środowisku Panem Maciejem Rossą informujemy, że przedstawiciele RDOŚ mogą dołączyć do zespołów gmin uczestniczących w programie już od pierwszego szkolenia S1. Warunkiem uczestnictwa w pełnym cyklu szkoleniowym pracowników RDOŚ jest włączenie do udziału w programie co najmniej 4 gmin z regionu. Gorąco zapraszamy przedstawicieli RDOŚ do aktywizowania gmin w regionach, szczególnie tych, które będą objęte działaniami w ramach ustanawiania planów ochrony dla obszarów Natura 2000. Mamy nadzieję, że wspólne działania w ramach Akademii INSPIRE będą dla Państwa doskonałą okazją do wzmocnienia współpracy z gminami w tym zakresie.

Przedstawicieli RDOŚ prosimy o Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. informacji o tym, z którym zespołem z danej gminy  będziecie Państwo współpracować w trakcie szkolenia . Przypominamy, że aktualna lista zgłoszonych gmin jest opublikowana TUTAJ i na bieżąco jest ona aktualizowana przez nasz zespół, w miarę nadsyłania kolejnych formularzy rejestracyjnych.

 
Projekt realizuje

Wyszukiwarka

Powiększ czcionkęZmniejsz czcionkę

Sonda

Zainspiruj się! Infrastruktura Informacji Przestrzennej w samorządach gminnych – czy takie publikacje są potrzebne?
 

Kalendarz

<<  Marzec 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031