Projekt zakończony
Osoby zainteresowane szkoleniami zapraszamy na stronę Szkolenia GIS / GEOINFORMACJA / INSPIRE
Dziękujemy!
Drukuj
15-04-2011

Po prawie trzech latach działań podsumowujemy projekt Geoinformacja w praktyce ? Akademia INSPIRE.
Był to dla realizującego go zespołu czas intensywnej, pełnej wyzwań  i satysfakcji pracy.

Podczas szkoleń, warsztatów i konferencji spotkaliśmy się z przedstawicielami ponad 100 gmin oraz wieloma reprezentantami współpracujących z nimi instytucji.

Razem z Partnerami projektu, w profesjonalnej i jednocześnie pełnej współpracy atmosferze,  zbudowaliśmy program o unikalnej wartości. Jesteśmy przekonani, że jego efekty przełożą się w długofalowej perspektywie na rozwój całego sektora samorządowego.

Dziś chcemy podziękować tym, którzy na przestrzeni minionych trzech lat wspierali nas w realizacji tego przedsięwzięcia.

Podziękowania kierujemy do wszystkich członków Rady Programowej oraz ekspertów, którzy wzbogacili program swoją wiedzą i doświadczeniem.

Dziękujemy Patronowi Honorowemu Projektu  – Panu Michałowi Kiełszni, Generalnemu Dyrektorowi Ochrony Środowiska oraz Patronowi Honorowemu Konferencji Podsumowującej – Pani Jolancie Orlińskiej, Głównemu Geodecie Kraju, Prezes Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii.

Dziękujemy Norweskiemu Urzędowi Geodezyjnemu i Kartograficznemu  (Statens Kartverk) oraz naszym przyjaciołom z Tønsberg, dzięki którym mogliśmy zaprezentować skandynawskie doświadczenia 
w zastosowaniu geoinformacji.

Za współfinansowanie projektu dziękujemy Mechanizmowi Finansowemu Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiemu Mechanizmowi Finansowemu.

Współpraca i wsparcie finansowe partnerów biznesowych Akademii INSPIRE przełożyło się bezpośrednio
na wysoką jakość merytoryczna i organizacyjna wszystkich działań. Dziękujemy w tym miejscu firmie Intergraph Polska - Partnerowi Projektu, który od samego początku aktywnie uczestniczył w jego organizacji oraz firmie SAUR Polska - Sponsorowi Strategicznemu Konferencji Podsumowującej.

Serdeczne podziękowania należą się także Patronom Medialnym – magazynowi Geodeta oraz serwisowi Samorzad.pap.pl .

Ale przede wszystkim dziękujemy Wam – Drodzy Uczestnicy Akademii INSPIRE.
Wasze zaangażowanie było dla nas źródłem inspiracji. Podziwialiśmy i podziwiamy wysiłki wkładane w prace podczas akademijnych spotkań oraz bezpośrednio w Waszych urzędach. Mieliśmy możliwość obserwowania, jak wdrażacie w swoich instytucjach  narzędzia geoinformacyjne i w jaki sposób usprawnia to ich funkcjonowanie. Mamy nadzieje, że zapoczątkowane za sprawa Akademii INSPIRE zmiany będziecie kontynuować i udoskonalać.

Będziemy zaszczyceni, jeśli spotkamy się w kolejnych projektach organizowanych przez
Centrum UNEP/GRID-Warszawa.

Do zobaczenia!

Zespół Centrum UNEP/GRID-Warszawa

 
Projekt realizuje

Wyszukiwarka

Powiększ czcionkęZmniejsz czcionkę

Sonda

Zainspiruj się! Infrastruktura Informacji Przestrzennej w samorządach gminnych – czy takie publikacje są potrzebne?
 

Kalendarz

<<  Październik 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031